Covid-19'un bulaşma riskini en aza indiriyoruz!! Tüm Arabaları iyice temizliyor ve dezenfekte ediyoruz! Daha Fazla Oku

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Rezervasyon Yapın

Dünya Genelinde 500+ Güvenilir Araç Kiralama Şirketinden Araç Kiralayın

 • Europcar
 • Avis
 • Alamo
 • Sixt
 • National
 • Dollar
 • Hertz
 • Thrifty
 • Budget
 • Enterprise
Rezervasyon için Arayın 1-866-727-1191 View More Numbers
Canlı Sohbet
4.7/5
4.6/5

Neden VIP Cars ile araç kiralama rezervasyonunuzu yapmalısınız?

Her Şey Dahil Fiyatlandırma

Fiyatlarımıza Kaza Hasarından Feragat, Çalınma Feragatı, Havalimanı ek fiyatı, vergiler vs. dahildir.

Gizli Ücretler Yok

Bir kez ödeme yaptığınızda tekrar yapmazsınız. Son dakika sürprizleri yok.

Dünya Çapında Öncü Tedarikçiler

Hertz, Alamo, Avis vs. gibi uluslararası & yerel araç kiralama firmaları

Özel Müşteri Desteği

Telefon sohbet & eposta üzerinden 7/24 üstün müşteri desteği.

En Düşük Fiyat Garantisi

Web üzerinde en iyi araç kiralama fiyatları.

Ücretsiz İptal

Teslim almadan 48 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edin.

Dünya çapında popüler araç kiralama noktaları

Özel Kiralama Avantajları

Size boş tank veya yarı dolu tank olarak iade etmenizi isteyen adaletsiz sistem olmadan "Dolu Al Dolu Getir" ilkesini edinin.

Rezervasyon sırasında farklı bir iade noktası seçilmiş ise, araç fiyatlarımız "Tek Yönlü Kiralama Fiyatları" içerir.

Ücretler, ek & gizli ücretleri kesmek için genellikle önemli havalimanı ücreti & vergileri içerir.

Ekonomi, Lüks, Mini Van veya SUV gibi seyahat gereksinimlerinize uyacak geniş kategorilerden seçim yapabilirsiniz.

Kiralama sözleşmeleri Kaza Hasarından Feragat & diğer başlıca sigorta/feragatları içerir.*

*ABD’li/Kanadalı müşteriler özel sigorta anlaşmalarından yararlanabilir

Sıkça Sorulan Sorular

Bir kiralama için teminat ücretleri tedarikçiden tedarikçiye ve ülkeden ülkeye göre değişir. Genellikle, her araç için teminat depozitosu ve ücretler hakkında rezervasyon sırasında "tarife detayları" bağlantısı altında bilgilendirilirsiniz ve bu bilgi aynı zamanda kiralama dökümanınızda da bulunur.
Teslim alma noktasında araç kiralama işlemlerinizi yaparken şunlara ihtiyacınız olacaktır:
 • Araç kiralama makbuzu
 • Geçerli bir sürücü belgesi
 • Kredi kartı (ana sürücü adına)
 • Kimlik kartı (tercihen pasaport veya resmi kimlik kartı)
Kiralama sırasında nelerin gerekli olabileceğine dair daha fazla bilgi edinmek için lütfen onay makbuzunuzla birlikte gönderilen Tedarikçi Kiralama Koşullarına bakın. Ayrıca, müşteri destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Biz en iyi araç kiralama tedarikçileri ile bağlara sahibiz, böylece size indirimli tarifeleri ve anlaşmaları sağlarız. Genel tarife üzerinden %50 kadar tasarruf etmeniz ile beraber aynı zamanda minimum depozito ödemesi ile rezervasyon garantisi sağlıyoruz.
Çoğu kiralama firmaları bunu teminat depozitosu için gerek duyduğu için, asıl sürücünün adına kayıtlı geçerli bir kredi kartına sahip olmalısınız.

"Rezervasyonu Yönet" bölümümüzü kullanarak rezervasyonunuza çevrimiçi değişiklikler yapabilirsiniz. Sadece VIP Cars rezervasyon numaranız ve epostanızı kullanarak giriş yapın, ve rezervasyonunuz için dilediğiniz değişiklikleri yapın. Bu rezervasyonunuzda değişiklik yapmanın en hızlı ve en kolay yoludur. İsteğiniz bize ulaşacaktır ve en kısa zamanda işlenecektir.

Kiralama kapsamları tedarikçiden tedarikçiye ve ülkeden ülkeye göre değişir, ancak genellikle bir araç kiralama kaza hasarından feragat, havalimanı & konum ücreti, çalınma koruması, yerel vergiler ve sınırsız kat edilen mesafe gibi hizmetler içerir. Kapsamlar aynı zamanda kiralamadan önce gösterilir ve araç arama sonuçlarında fare imlecinin aracın Fiyatı üzerine getirilerek görülebilir. Aynı zamanda araç arama sonuçları sayfasında "Tarife Detayları" bağlantısına göz atabilirsiniz veya halihazırda bizim ile bir rezervasyon yaptıysanız, lüften doğrulama belgenize göz atın.

VIPCars.com olarak, dünya genelinde 500'den fazla uluslararası ve yerel tedarikçi ile fiyat anlaşmaları yapıyor ve size 20.000+ noktada en ucuz araç kiralama fırsatlarını sunuyoruz. Müşterilerimizin kiralık araçları aramalarını, karşılaştırmalarını ve en düşük fiyatlara rezerve etmelerini sağlıyoruz. Tercih ettiğiniz kiralık aracı bulamazsanız size en uygun fırsatı yakalamak için 7/24 rezervasyon desteğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Tedarikçi bilgileri araç kiralama doğrulama belgesinde belirtilmiştir. Belge aynı zamanda teslim alma noktası, kiralama zamanı ve günü hakkında bilgiler içerir. Tedarikçiye ulaşamamanız veya ofisi bulamamanız durumunda, destek ekibimiz ile dilediğiniz zaman arama veya eposta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Araç kiralama tedarikçilerinin çoğu, güvenlik depozitosunun ödenmesi için kiralama gişesinde ana sürücünün adına bir kredi kartı isteyecektir. Tercih ettiğiniz tedarikçinin diğer ödeme yöntemleri hakkında bilgi edinmek için 'Kiralama Koşulları' bölümünü kontrol edin. Aracı zaten rezerve ettiyseniz rezervasyon makbuzunuza başvurabilirsiniz.
VIPCars.com üzerinden bir araç rezervasyonu yaptıktan sonra, toplam bedelin küçük bir kısmını web sitemiz üzerinden ödemeniz gerekir, ve ödemenin kalanı kiraladığınız aracı teslim almak için belgenizi sunduğunuzda kiralama bürosunda yapılır.