Covid-19'un bulaşma riskini en aza indiriyoruz!! Tüm Arabaları iyice temizliyor ve dezenfekte ediyoruz! Daha Fazla Oku

Araç Kiralama - Karşılaştır, Rezervasyon Yap & Tasarruf Et!

Araç Kiralama İçin Arama Yapın

Dünya Çapında Bilinen ve Güvenilen Araç Kiralama Markaları

  • Europcar
  • Avis
  • Alamo
  • Sixt
  • National
  • Dollar
  • Hertz
  • Thrifty
  • Budget
  • Enterprise
Rezervasyon için Arayın 1-866-727-1191 View More Numbers
Canlı Sohbet WhatsApp
4.8/5
4.5/5

Seçkin servisler ile kiralama deneyimi yaşayın


Her Şey Dahil Fiyatlandırma

Fiyatlarımıza Kaza Hasarından Feragat, Çalınma Feragatı, Havalimanı ek fiyatı, vergiler vs. dahildir.

Gizli Ücretler Yok

Bir kez ödeme yaptığınızda tekrar yapmazsınız. Son dakika sürprizleri yok.

Dünya Çapında Öncü Tedarikçiler

Hertz, Alamo, Avis vs. gibi uluslararası & yerel araç kiralama firmaları

Özel Müşteri Desteği

Telefon sohbet & eposta üzerinden 7/24 üstün müşteri desteği.

En Düşük Fiyat Garantisi

Web üzerinde en iyi araç kiralama fiyatları.

Ücretsiz İptal

Teslim almadan 48 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edin.

Dünya çapında popüler araç kiralama noktaları

Özel Kiralama Avantajları

Size boş tank veya yarı dolu tank olarak iade etmenizi isteyen adaletsiz sistem olmadan "Dolu Al Dolu Getir" ilkesini edinin.

Rezervasyon sırasında farklı bir iade noktası seçilmiş ise, araç fiyatlarımız "Tek Yönlü Kiralama Fiyatları" içerir.

Ücretler, ek & gizli ücretleri kesmek için genellikle önemli havalimanı ücreti & vergileri içerir.

Ekonomi, Lüks, Mini Van veya SUV gibi seyahat gereksinimlerinize uyacak geniş kategorilerden seçim yapabilirsiniz.

Kiralama sözleşmeleri Kaza Hasarından Feragat & diğer başlıca sigorta/feragatları içerir.*

*ABD’li/Kanadalı müşteriler özel sigorta anlaşmalarından yararlanabilir

Sıkça Sorulan Sorular

Bir kiralama için teminat ücretleri tedarikçiden tedarikçiye ve ülkeden ülkeye göre değişir. Genellikle, her araç için teminat depozitosu ve ücretler hakkında rezervasyon sırasında "tarife detayları" bağlantısı altında bilgilendirilirsiniz ve bu bilgi aynı zamanda kiralama dökümanınızda da bulunur.
Aracın teslim alınması sırasında kiralama dökümanınız, geçerli bir sürücü belgesi ve sürücüye ait bir kredi kartına sahip olmalısınız. Aynı zamanda, Pasaport gibi farklı bir kimlik belgesi taşımanız önerilir. Kiralama için başka nelerin gerekli olabileceği bilgisini öğrenmek için lütfen tedarikçinin doğrulama belgesi ile gönderilen şartlar ve koşullarına göz atın. Destek ekibimizle istediğiniz zaman arama veya eposta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Biz en iyi araç kiralama tedarikçileri ile bağlara sahibiz, böylece size indirimli tarifeleri ve anlaşmaları sağlarız. Genel tarife üzerinden %50 kadar tasarruf etmeniz ile beraber aynı zamanda minimum depozito ödemesi ile rezervasyon garantisi sağlıyoruz.
Çoğu kiralama firmaları bunu teminat depozitosu için gerek duyduğu için, asıl sürücünün adına kayıtlı geçerli bir kredi kartına sahip olmalısınız.

"Rezervasyonu Yönet" bölümümüzü kullanarak rezervasyonunuza çevrimiçi değişiklikler yapabilirsiniz. Sadece VIP Cars rezervasyon numaranız ve epostanızı kullanarak giriş yapın, ve rezervasyonunuz için dilediğiniz değişiklikleri yapın. Bu rezervasyonunuzda değişiklik yapmanın en hızlı ve en kolay yoludur. İsteğiniz bize ulaşacaktır ve en kısa zamanda işlenecektir.

Kiralama kapsamları tedarikçiden tedarikçiye ve ülkeden ülkeye göre değişir, ancak genellikle bir araç kiralama kaza hasarından feragat, havalimanı & konum ücreti, çalınma koruması, yerel vergiler ve sınırsız kat edilen mesafe gibi hizmetler içerir. Kapsamlar aynı zamanda kiralamadan önce gösterilir ve araç arama sonuçlarında fare imlecinin aracın Fiyatı üzerine getirilerek görülebilir. Aynı zamanda araç arama sonuçları sayfasında "Tarife Detayları" bağlantısına göz atabilirsiniz veya halihazırda bizim ile bir rezervasyon yaptıysanız, lüften doğrulama belgenize göz atın.

Bizimle iletişime geçmek için support@vipcars.com adresinden eposta gönderebilir veya web sitesinden belirtilen herhangi bir numaradan arayabilirsiniz.

Tedarikçi bilgileri araç kiralama doğrulama belgesinde belirtilmiştir. Belge aynı zamanda teslim alma noktası, kiralama zamanı ve günü hakkında bilgiler içerir. Tedarikçiye ulaşamamanız veya ofisi bulamamanız durumunda, destek ekibimiz ile dilediğiniz zaman arama veya eposta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Size gönderilen sorgu bağlantısı üzerinden www.vipcars.com adresine giriş yaparak fiyat teklifinizi görüntüleyebilir ve sadece "Şimdi Ayırt" butonuna tıklayarak bir rezervasyona dönüştürebilirsiniz. Alternatif olarak, dilediğiniz anda destek ekibimiz ile arama veya eposta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
VIPCars.com üzerinden bir araç rezervasyonu yaptıktan sonra, toplam bedelin küçük bir kısmını web sitemiz üzerinden ödemeniz gerekir, ve ödemenin kalanı kiraladığınız aracı teslim almak için belgenizi sunduğunuzda kiralama bürosunda yapılır.
+1-866-727-1191 Hemen Sohbet Edin