Zmniejszamy ryzyko zakażenia się Covid-19! Wszystkie nasze pojazdy są dogłębnie czyszczone i dezynfekowane! Więcej informacji

Wypożyczalnie samochodów - porównuj, rezerwuj i oszczędzaj

Wyszukaj Wypożyczalnię Samochodów

Zaufane i renomowane firmy

  • Europcar
  • Avis
  • Alamo
  • Sixt
  • National
  • Dollar
  • Hertz
  • Thrifty
  • Budget
  • Enterprise
Zadzwoń, aby rezerwacji 1-866-727-1191 Wyświetl więcej numerów
Czat na żywo WhatsApp
4.8/5
4.5/5

Decydując się na naszą ofertę, zapewniasz sobie gwarancję usług na najwyższym poziomie


Ceny all-inclusive

W ceny wliczone są ubezpieczenie pojazdu od uszkodzeń, dopłata lotniskowa, podatki itd.

Zero ukrytych kosztów

Uiszczona opłata jest wiążaca. Oszczędź sobie nieprzyjemnych niespodzianek na ostatnią chwilę

Wiodące firmy na rynku

Międzynarodowe i krajowe wypożyczalnie samochodów takie jak Hertz, Alamo, Avis itd.

Indywidualna obsługa klienta

Obsługa klienta (czat, e-mail, telefon) całą dobę, 7 dni w tygodniu

Gwarancja najniższych cen

Wypożyczalnie samochodów przez Internet w najlepszych cenach

Darmowa rezygnacja

Anuluj zamówienie za darmo (max. 48 godziny przed umówionym terminem odbioru samochodu)

Najlepsze wypożyczalnie samochodowe w wielu miejscach na całym świecie

Wyjątkowe korzyści wypożyczania samochodu

Otrzymaj samochód z pełnym bakiem i zwróć go również zatankowanym do pełna. Proste zasady.

Podane przez nas ceny zawierają opcję "one-way" (wynajem samochodu w jednym oddziale i zdanie go w innym). Podczas rezerwacji należy podać adres oddziału, w którym chcemy oddać samochód.

W cenę zazwyczaj wliczone są dopłaty lotniskowe i podatki.

Wybieraj spośród szerokiej gamy samochodów: klasa ekonomiczna, samochody luksusowe, SUV. Znajdź odpowiednie auto pasujące do charakteru twojej podróży

W cenę wynajmu wliczone* jest m.in. ubezpieczenie od wypadku.

*Klienci z USA/Kanady mogą liczyć na specjalne oferty ubezpieczeniowe

Najczęściej zadawane pytania

Warunki dotyczące kaucji różnią się w zależności od wypożyczalni i kraju. W większości przypadków klient jest informowany o konieczności jej uiszczenia podczas dokonywania rezerwacji. Dokładny regulamin znajduje się także w końcowej dokumentacji klienta.
W trakcie odbioru samochodu musisz mieć przy sobie spersonalizowany voucher, ważne prawo jazdy oraz kartę kredytową z danymi kierowcy auta. Na wszelki wypadek zaleca się wzięcie innych dokumentów umożliwiających identyfikację osobową takich jak paszport lub dowód osobisty. Inne warunki znajdziesz w regulaminie danej firmy, który dołączamy do vouchera po uiszczeniu opłaty wstępnej. W razie wątpliwości możesz do nas napisać lub zadzwonić.
Współpracujemy z wieloma wypożyczalniami, co umożliwia nam obniżanie cen i oferowanie klientom różnych rabatów. Skorzystanie z naszej oferty to nie tylko gwarancja oszczędności aż do 50%, ale również możliwość dokonania rezerwacji z minimalną kwotą zaliczki.
Większość wypożyczalni wymaga takich dokumentów jak prawo jazdy, dowód osobisty i karta kredytowa. Ta ostatnia jest traktowana na zasadzie kaucji. Finansowe zabezpieczenie może być zablokowane na twoim koncie, a w przypadku mniejszych wypożyczalni pobrane w gotówce. Jest to kwota zwrotna pod warunkiem, że oddasz auto w takim stanie technicznym i wizualnym, w jakim zostało ono wydane, łącznie z pełnym bakiem paliwa. Otrzymasz wtedy całą sumę kaucji gotówką lub zostanie ona zwolniona na twojej karcie kredytowej.

Możesz dokonać zmian w swoim zamówienia w sekcji "moje zamówienia". Zaloguj się, korzystając z numeru rezerwacji i prywatnego adresu e-mail. To najprostsza droga do dokonania zmian w obrębie złożonego zamówienia.

Świadczenia różnią się w zależności od firmy czy kraju. W większości przypadków w rezerwację wliczona jest cena ubezpieczenia od wypadków, dopłata lotniskowa i lokalne opłaty, ubezpieczenie auta od kradzieży oraz kilometrówka bez limitu. Zawarte świadczenia charakterystyczne dla danej oferty możesz przejrzeć przed dokonaniem zamówienia, najeżdżając kursorem myszki na ofertę, którą jesteś zainteresowany. Jeżeli już złożyłeś zamówienie i chciałbyś się z nami skontaktować w odniesieniu do niego, nie zapomnij dołączyć do wiadomości numeru rezerwacji, ułatwi nam to cały proces.

Zadzwoń na którykolwiek z numerów podanych na stronie lub napisz wiadomość na adres support@vipcars.com.

Informacje dotyczące wybranej przez ciebie wypożyczalni znajdą się na voucherze potwierdzającym dokonanie zamówienia (czas i dokładna data odbioru samochodu oraz adres oddziału). Jeśli mimo to nadal nie będziesz w stanie dotrzeć do oddziału, możesz do nas w każdej chwili zadzwonić. Pomożemy ci rozwiać ewentualne wątpliwości.
Zaloguj się na stronie www.vipcars.com poprzez hiperłącze podane w wysłanej przez nas wiadomości mailowej i kliknij na przycisk "dokonaj rezerwacji". W razie problemów skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.
Rezerwacja na portalu VIPCars.com będzie wiązała się z uiszczeniem drobnej opłaty. Pozostałą część rachunku będziesz musiał zapłacić na miejscu - w oddziale, w którym odbierzesz samochód. Konieczne będzie pokazanie indywidualnego vouchera, który od nas otrzymasz.
+1-866-727-1191 Przejdź do rozmowy na czacie.